Mercedes
-
Vélemény

Az FIA-nál még mindig idióták dolgoznak, de ettől Russell még zseni volt
George Russell úgy nyerte meg az Osztrák Nagydíj időmérőjét, hogy a pole-t érő körében sárga zászló volt érvényben Max Verstappen…
Bővebben »

George Russell úgy nyerte meg az Osztrák Nagydíj időmérőjét, hogy a pole-t érő körében sárga zászló volt érvényben Max Verstappen…
Bővebben »